O nas

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, które działa na rynku od 1995 r. Udziałowcami Spółki w 100% są biegli rewidenci, co zapewnia pełen profesjonalizm w świadczeniu usług.

Prezes Zarządu posiada licencję Ministerstwa Finansów – Świadectwo Kwalifikacyjne Nr 528/96 – uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz dyplom Biegłego rewidenta nr 9562 co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Nasze biuro zlokalizowane przy ul.Grzybowej 2,
05-120 Legionowo dysponuje dogodnym parkingiem dla klientów, znajdującym się na przeciwko bramy wjazdowej na posesję. Mamy również filię biura w Warszawie w Śródmieściu (blisko Placu Bankowego) przy ul.Ptasiej 2 , 00-138 Warszawa, gdzie również łatwo jest zaparkować lub dojechać metrem do stacji Ratusz.

Naszą ofertę kierujemy do klientów z sektora MSP, zarówno do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jak i osób prawnych. Ponadto prowadzimy księgowość fundacji i stowarzyszeń nieprowadzących działalności gospodarczej. Podchodzimy do klienta kompleksowo, poprzez doradztwo podatkowe przy zakładaniu firmy, pomoc w organizacji systemu rachunkowości, bieżącą obsługę oraz reprezentowanie klienta w kontaktach z Urzędem Skarbowym oraz ZUS.

Nasi klienci w każdej chwili mogą liczyć na nasze doradztwo i pomoc przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań podatkowych. Naszą dewizą jest dobro klienta i indywidualne podejście do jego potrzeb.

Bardzo dużą uwagę przykładamy do bezpieczeństwa przetwarzanych danych osobowych naszych klientów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Polityką bezpieczeństwa i Instrukcją zarządzania systemem informatycznym. Dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa danych księgowych , korzystając z licencjonowanego oprogramowania oraz dodatkowych zabezpieczeń. Posiadamy ubezpieczenie OC, wymagane przy usługowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu z nami.

Elżbieta Potyrała-Łopatowska
Prezes Zarządu

PODATNIK Sp. z o.o.
ul.Grzybowa 2, 05-120 Legionowo
ul.Ptasia 2, 00-138 Warszawa (filia)

Prezes Zarządu – Elżbieta Potyrała-Łopatowska
+48 603-059-591
podatnikspzoo@gmail.com

NIP 5251569266
REGON 01098904900000
KRS 0000201951